Hizmetlerimiz

17May 2017

Duvar koruma minderi ihtiyaçlarınız için kaliteli ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Deneyimli ekibimizle Türkiye’nin her yerine duvar koruma minderi hizmeti vermekteyiz.

29Nis 2016

Sahip olduğunuz şirket ya da işletmeleri daha dikkat çekici hale getirmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz reklamcılık hizmetleri arasında bir de cam giydirme yer alır. Cam giydirme işlemi sayesinde en kötü görüntüye sahip olan binalar bile son model, modern bir bina haline gelir. Cam giydirme işleminin en temel amacı çirkin olan dış görüntünün daha şık hale gelmesidir. Daha şık hale gelen binalar sayesinde hem müşterilerinizin ilgisini çekebilir hem de büyük bir şirket olduğunuza dikkat çekebilirsiniz. Cam giydirme işleminde kullanılacak camların kalitesi ve rengi elbette işlemden alınacak sonuçla doğrudan etkilidir. Daha iyi bir alan elde etmek isteyen kişilerin cam giydirme hizmetini kaliteli bir firmadan alması gerekiyor. Bu konuda oldukça deyimli olan firmamız cam giydirme konusunda sizlere istediğiniz yardımı yapabilir.

Oval Cam Giydirme

Şüphesiz en dikkat çekici dış yüzey kaplama şekillerinden biri oval cam giydirmedir. Oval şekilde giydirilen cam yüzeyin eğimli olmasını sağladığı için sıra dışı bir görüntü elde edilebilir. Bu görüntünün elde edilebilmesi için normale göre daha büyük bir çalışmanın yapılması gerekir. Bilindiği gibi sadece oval yüzeylere oval cam giydirme işlemi yapılmaz. Düz bir yüzeye de istek doğrultusunda oval bir şekilde cam giydirme işlemi yapılabilir. Cam giydirme işleminden net bir sonuç almak istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere daha önce yaptığımız işlemlerden örnekler gösterir ve sizin ne şekilde bir hizmet almak istediğinizi sorgular. Bunun sonucunda istediğiniz şekil belirlenir, hemen cam giydirme işlemine başlanır.

Düz Cam Giydirme

Eğimli olmayan alanlarda en kolay yapılan cam giydirme işlemi düz cam giydirme işlemidir. Düz cam giydirme işlemi sayesinde oldukça kısa sürede işletmeniz ya da firmanız istediğiniz görüntüye ulaşabilir. İstediğiniz görüntüye ulaşan işletmeniz sayesinde daha dikkat çekici olabilir hatta işlerinizi arttırabilirsiniz. Bu işlem için ne kadar para ödemeniz gerektiğini bilmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda sizlere bir fatura çıkarılır ve bunu beğenmeniz durumunda hemen işe başlanır. Böylece işlerden geri kalınmaz, işlem kısa sürede tamamlanır.

29Nis 2016

Firmanızın, markanızın ya da sahip olduğunuz işletmenin insanlara duyurulması gerekir. Aksi halde hiç kimse sizin orada ne yaptığınızı bilemez. Hele ki günümüzde bir caddede hangi işletmenin ne alanda çalıştığını anlamak için hemen tabelalara bakılır. Bu nedenle firmanın ya da işletmenin dikkat çekici bir tabelaya sahip olması oldukça önemlidir. Tabela yaptırmak isteyen kişilerin her şeyden önce dikkat çekici bir metin ve görsel bulması gerekiyor. Bunun yanı sıra tabelaya iletişim bilgisi, işletme ismi ya da diğer detaylar da yazılabilir. İstediğiniz şeylerin tabelalara yazılmasını firmamızdan da talep edebilirsiniz. Bugüne kadar yüzlerce tabela hazırlayan ve arkasında memnun müşteriler bırakan firmamız sayesinde istediğiniz tabelaya ulaşmak hiç de zor olmayacaktır. Dilediğiniz tabelayı satın almak için önemli olan şey isteklerinizin tam olarak ne olduğunu belirlemek ve buna göre hareket etmektir. Tabela hizmeti alacağınız firmamız sayesinde farklı şekillerdeki tabelaları da ürettirebilirsiniz. Özel olarak üretilen bu tabelaların en büyük artısı dikkat çekme katsayısını ciddi anlamda arttırmasıdır. Öyle ki sizin de çok iyi bildiğiniz gibi sıralar şeklinde işletmelerin yer aldığı bir sokakta en dikkat çekici işletme tabelası en dikkat çekici olandır.

Işıklı Tabela

Firmamız sayesinde ışıksız tabela yaptırabileceğiniz gibi bu tabelalardan daha ilgi çekici olan ışıklı tabela da yaptırabilirsiniz. Işıklı tabelalar bir platform şeklinde yapılır. Bu platform genel olarak dikdörtgendir. Dikdörtgen olan bu platform sayesinde istediğiniz gibi bir tabelaya sahip olabilir, tabelanın arka planını da yine istediğiniz renkle renklendirebilirsiniz. Renklendirme işleminde önemli olan nokta tabelada yer alan kelimenin renkleriyle ışığın çatışmamasıdır. Ancak bu sayede dikkat çekici ve iş görücü bir tabela oluşturulabilir. Firmamızdan satın alabileceğiniz farklı tabela çeşitleri vardır, bu tabelaların hangileri olduğuna bakabilmek için öncelikle bizlerle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bizlerle iletişime geçtikten sonra dilediğiniz gibi tabelalarınızı yaptırabilir, istediğiniz alana astırabilirsiniz. Dilerseniz ışıksız tabelalarınız sonradan ışıklı hale de gelebilir. Bunun için tabelanızın dış kısmına bir ya da iki adet büyük ışık kaynağı asılır. Asılan bu kaynaklar sayesinde tabelanızda yazılı olan şeyler rahat bir şekilde okunacaktır.

29Nis 2016

Reklamcılığın olmazsa olmazı olan dijital baskı hizmetinden faydalanmak için bu sektörde uzun bir süredir aktif olarak bulunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızı tercih ettiğinizde istediğiniz alana kaliteli bir şekilde dijital baskı yapılır ve istekleriniz yerine getirilir. Dijital baskıyı normal baskılardan ayıran şey dijital baskının kalıcı ve dayanıklı olmasıdır. Aynı zamanda dijital baskı işlemleri direkt olarak yüzeyin üzerine, özel boya ve teknikler kullanılarak yapılır. Normal olarak büyük alanlara baskı yapılamaya geçmiş yıllarda çıkartma sistemi kullanılırdır, çıkartma sisteminin de yetersiz kaldığı kadar büyük olan yüzeyler için de kalıplar kullanılıyordu. Yani harflerin kalıbı bir yüzeye yapıştırılıyor, ardından boşluklara boya uygulanıyordu. Oysa dijital baskı sayesinde çok daha kaliteli sonuçlar daha kısa sürede alınıyor. Eğer sizler de kısa sürede kaliteli sonuçlar elde etmek istiyorsanız şirketimiz aracılığıyla dijital baskı yaptırabilirsiniz. Oldukça önemli bir geçmişe sahip olan firmamız dijital baskı alanında sizlere kısa sürede gereken hizmeti verecektir. Bizlerden hizmet almak için iletişime geçebilir, detayları öğrenebilirsiniz.

Kaliteli Dijital Baskı

Bir resmi büyüttüğünüzde ona ait çözünürlüğe göre şekil alacaktır. Eğer bu resim zayıf bir resimse büyüttüğünüzde kalitesini yitirerek herhangi bir şeye benzemeyebilir. Fakat bu resmi dijital baskı ile bastırdığınızda resmin kalitesi hep aynı kalır. Aynı zamanda renklerin dikkat çekici derecede yoğun olması da dijital baskının ne kadar kaliteli olduğunu ortaya koyar. Dijital baskı yapılan makinelerin kaliteleri de elbette ortaya çıkan malzemede etkilidir. Eğer kaliteli bir makine kullanılıyorsa ortaya çıkan ürün de kaliteli olur. Kalitesiz bir malzeme kullanılıyorsa da baskının kalitesi iyi olmayacaktır. Dijital baskı konusunda kendini ispatlamış bir firma olan firmamız sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan istediklerinizi yerine getirmeniz mümkündür. Bunun için bizlerden destek alabilir, destek aldıktan sonra da gereken işlemleri hemen başlatabilirsiniz. Ucuz dijital baskı yaptırıp kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız en büyük seçeneğiniz firmamızdır. Firmamız sayesinde ihtiyacınız olan baskıları ve çıkarılması gereken şeyleri en kaliteli halleriyle elde edebilirsiniz. Böylece işinizi kaliteli bir firmaya yaptırmanın keyfini yaşamış olursunuz.

29Nis 2016

Üretim yaptığınız alanın darlığından ve depolama alanı eksikliğinden şikayet ediyorsanız çelik çatı ya da asma kat hizmetlerinden birini alabilirsiniz. Her iki hizmeti aldığınız takdirde üretim yaptığınız ya da depolama için kullandığınız alan genişleyecektir. Özellikle çelik çatı yaptırılan alanlar ciddi anlamda genişler. Enine genişleme gösteremeyen yerlerde kullanılacak yegâne genişletme yöntemi çelik çatıdır. Alacağınız çelik çatı hizmeti sayesinde bir kat daha yükselen alan sayesinde depolama sorunu ciddi oranda azalır. Asma kat ile de kullanılamayan boşlukları bir anlamda değerlendirmiş olursunuz. Çelik çatı ve asma kat hizmetlerinde önemli olan nokta bu hizmetlerin sadece güvenilir yerlerden alınacağıdır. Eğer güvenilir olmayan firmalardan bu hizmeti alırsanız ciddi felaketlere davetiye çıkarabilirsiniz.

Asma Kat Yapımı

Asma kat yüksek olan yerlere yapılan bir unsurdur. Genel olarak asma katların yapım amacı boş alanı değerlendirmek ve burayı bir depolama haline getirmektir. Üretim yapılan alanların çoğu genel olarak çok yüksektir. Fakat bazı noktalarda ciddi anlamda boşluklar vardır. Özellikle duvar kenarlarına yapılan asma katlara genelde merdivenler yardımıyla ulaşılır. Merdivenlerle kişilerin çıkabileceği asma katlara mal yüklenirken forkliftler kullanılır. Böylece bilek gücüne değil makine gücüne dayalı olarak çalışılmış olunur. Eğer sizler de boş gördüğünüz bir alanın üst tarafını değerlendirmek istiyorsanız asma kat yaptırabilirsiniz. Oldukça uygun fiyata yaptıracağınız asma katlar sayesinde belki de depolara para vermekten kurtulabilirsiniz.

Çelik Çatı Hizmeti

Çelik çatı yaptırdığınız alanlarda genel olarak bir kat kadar daha boşluk ortaya çıkar. Bu çatıların ana özelliği oldukça sağlam olması ve depolamaya uygun bir şekilde yapılmasıdır. Kullanılacağı alana ve modele göre çelik çatılar yarım silindir ya da dikdörtgen küp şeklinde yapılır. Bazen bu seçenek çelik çatı yapılacak yerin durumuna göre de değişebilir. Çelik çatı yapımında deneyimli olan firmamız sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan bu hizmeti bizlerden alabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan depolama alanını kullandığınız tesisin üst katına yaptırmış olursunuz. Çelik çatı modelleri ve yapım şekilleri hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizde inceleme yapabilir, bizlere ulaşabilirsiniz.

29Nis 2016

Geniş bir bahçe ya da avluya mı sahipsiniz? O halde sizler de kış bahçesi yaptırarak kışları daha yakında, daha sıcak bir şekilde izleyebilirsiniz. Cam balkon ve pergolaların birleşimi olarak nitelendirilebilecek kış bahçeleri sizler için kışı daha çekici hale getirebilir. Kış bahçelerinin en temel özelliği bu bahçelerin kış mevsiminde dışarıda olmanızı sağlamasıdır. Fakat bunun için gereken şey avlu ya da geniş arsadır. Örnek verilecek olursa müstakil evinizin bahçesine bir kış bahçesi yaptırabilirsiniz. Bu bahçelerin genişlikleri de yine sizlere göre değişecektir. İstediğiniz ölçüde bir kış bahçesine sahip olmak için bizleri arayabilirsiniz. Bahçenizde keşfe çıkan personelimiz ne tür bir kış bahçesinin sizler için uygun olacağını sizlere bildirir, böylece nokta atışı yapar ve vakit kaybetmezsiniz.

Portatif Kış Bahçeleri

Kış aylarında kış bahçesi sahibi olmak, yaz aylarında ise bu bahçeleri kaldırarak alan elde etmek istiyorsanız portatif kış bahçesi modellerini incelemeniz gerekiyor. Kış bahçelerinin en temel özelliklerinden biri yan duvar görevi gören nesnelerin cam olmasıdır. Böylece kış bahçesinin içinde oturan biri yağan karı ve dışarıyı rahatlıkla görebilir. Eğer bulunduğunuz yerde yazlar da kışlar kadar uzunsa kış bahçesi yaz aylarında alanınızı daraltabilir. Bunun önüne geçebilmek için kış bahçelerinizi portatif olarak yaptırmanız gerekiyor. Portatif bir şekilde yapılan kış bahçeleri kış aylarında aktif olarak kullanılırken yaz aylarında kaldırılabilir, daha doğrusu katlanarak saklanabilir. Kış bahçesinin şekli ve yapıldığı yer de bunun için etkilidir. Eğer kış bahçesini evinize dayalı değil de evden bağımsız olarak yaptıracaksanız birkaç sütun yere dikilir ve bunun etrafına kış bahçesi yapılır. Köşe olarak kullanılan sütunlara dört taraftan sürgülü cam sürgüsü yerleştirilir. Böylece camları istediğiniz gibi açmanız ve dilerseniz birkaç tarafı açık alan elde etmeniz sağlanır. Bu gibi bir sistemle kış bahçesi yaptırırsanız kış bahçeniz yaz aylarında ferah bir kamelyaya dönüşecektir. Dolayısıyla aynı alanı kış aylarında kullandığınız gibi yaz aylarında da aktif olarak kullanmış olursunuz. Portatif kış bahçesi yaptırmak ve detaylar hakkında konuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

25Nis 2016
Tekstil Taşıma Çuvalı

Tekstil Taşıma Çuvalı

Fazlaca üretim yapan tekstil firmalarının en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri de tekstil taşıma çuvalıdır. Tekstil taşıma çuvalı olarak kullanan torbalar sert brandalardan yapılmaktadır. Bunun nedeni zorlu ve uzun bir yolculuğa çıkan tekstil ürünlerinin zarar görmesini engellemektir. Zarar görmesini engellediğiniz tekstil ürünleri çok uzun mesafelere bile bu çuvallar ile gönderilebilir. Tekstil taşıma çuvallarının taşınacak olan tekstil ürünleri adına önemi büyüktür. Bu torbanın sağlayacağı avantajlar arasında şunlar sayılabilir:

tekstil-cuvali1

  • Oldukça sert olan bu torbalar dışarıdan gelen darbeleri emerek çuvalın içinde yer alan tekstil ürünlerinin zarar görmesini engeller. Özellikle gömlek gibi sert yakalı ya da vatka içeren ürünlerde darbe demek ürünün zarar görmesi demektir. Ürünleri göndereceğiniz kişiler zarar gören ürünü kabul etmeyerek ürünü sizlere iade edebilir. Bu nedenle tekstil taşıma çuvalları mutlaka kullanılmalıdır.
  • Tekstil taşıma çuvalının kullanılması özellikle rutubetli alanlarda taşınacak olan tekstil ürünleri için oldukça önemlidir. Bu alanlarda taşınan ürünler neme ve rutubete yatkındır. Dolayısıyla iyi bir şekilde korunmaları, sarılarak taşınmaları gerekir. Eğer bu sağlanmazsa ürünler ciddi anlamda zarar görebilir hatta kullanılamaz hale gelebilir. Eğer bunun gibi bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız tekstil taşıma çuvalları sizlere yardımcı olacaktır.
  • Bazı ürünlerin sahip olduğu renk güneş karşısında solabilir. Eğer solma sorunu ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız tekstil çuvallarını kullanmanız gerekiyor. Tekstil çuvallarını kullandığınız takdirde bu çuvalların içinde taşınan ürünler güneşten etkilenmezler. Güneşten etkilenmeyen ürünlerin de renklerinin solması gibi bir durum oluşmayacaktır.
  • Tekstil çuvalları farklı renklerde üretilen çuvallardır. Birkaç farklı ürünü aynı taşıma aracı ile gönderiyorsanız farklı renklerdeki taşıma çuvalları işinizi kolaylaştırır. Öyle ki bu çuvallar sayesinde hangi ürünün hangi renkte taşınacağı da bir belirginlik kazanmış olur. Böylece sorun yaşama ihtimaliniz en aza inecektir.
Tekstil Taşıma Çuvalı

Tekstil Taşıma Çuvalı

Yukarıda sayılan maddeler sizleri de ilgilendiriyorsa hemen firmamızdan tekstil taşıma çuvalı satın alabilirsiniz. Satın alacağınız tekstil taşıma çuvalları sayesinde firmanızın kalitesini arttırabilir, ürünlere verdiğiniz önemi gösterebilirsiniz. Bu sayede satış yaptığınız kişi ve firmaların da dikkatini çekmiş olacaksınız.

25Nis 2016
Kamyonet Brandası

Kamyonet Brandası

Özellikle evden eve taşımacılık yapan kimseler araçlarının kasa kısmını kapatmak zorundadırlar. Özellikle devletimizin aldığı yasa kararı ile bu işi yapan kişiler aynı zamanda güvenlik için bunu yaptırırlar. Kamyonet brandası sayesinde taşınan eşyalar havaya karşı korunur ve dış etkenlerden etkilenmemiş olur. Eğer sizler de kamyonet brandası yaptırmak istiyorsanız firmamızı bu hizmeti almak üzere tercih edebilirsiniz. Firmamızı tercih ettikten sonra talep ettiğiniz hizmeti alabilir ve brandanızı kamyonete uygulatabilirsiniz. Kamyonet brandası reklam metinleri de içerebilir. Nakliyat sektörü, mobilya sektörü, gıda sektörü gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların kullanmış olduğu araçlara bakılırsa kullanılan tentenin aynı zamanda reklam içerdiği görülür. Bu reklamlar sayesinde hem firmanın ne olduğu insanlara duyurulur hem de üzerinde reklam bulunan tente sayesinde taşınan cisimler korunur.

Dijital Baskılı Kamyonet Brandası

Dijital baskılı kamyonet brandaları, üzerinde reklam bulunan kamyonet brandalarıdır. Bu brandaların dijital baskı ile üretiliyor olması üzerinde yer alan baskının uzun süre dayanmasına olanak sağlar. Böylece dijital baskılı brandaya sahip olan taşıtların uzun süre yeni bir branda almasına da gerek kalmayacaktır. Eğer isterseniz sizler de dijital baskılı brandaları firmamız sayesinde yaptırabilirsiniz. Baskılı branda hizmetinden faydalanmak için ilk olarak firmanıza ait olan bilgileri bizlere vermeniz gerekiyor. Bu sayede size özel bir tasarım yapılır ve tasarım neticesinde ihtiyacınız olan şey hazırlanarak sizlere sunulur.

Kaliteli Kamyonet Brandası

Kamyonetlerde kullanılan brandaların kaliteli ve dış etkenlere karşı dayanıklı olması gerekiyor. Dayanıklı olmayan brandalar sizler çeşitli zorluklar yaşatarak sizi yarı yolda bırakabilir. Bu nedenle kaliteli kamyonet brandalarını tercih etmeniz, bunlardan şaşmamanız gerekiyor. Kaliteli kamyonet brandalarını güvenle alabileceğiniz firmamız sayesinde ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçmek ve bizlerden bilgi almaktan ibaret. Bunun sonucunda brandanız hızlı bir şekilde hazırlanarak aracınıza uygulanacaktır. Aracınıza uygulanan branda sayesinde taşımacılık konusunda daha kaliteli işler yapabilir, sorun yaşamaktan kendinizi kurtarabilirsiniz. Firmamızdan hizmet almak için bizleri telefon numaramızdan arayabilirsiniz. Böylece yardım ve destek alarak şartlarınızı bizlere bildirmiş olursunuz.

25Nis 2016
Koçer Kamp Çadırı
Koçer Kamp Çadırı

Koçer Kamp Çadırı

Kampların olmazsa olmazı olan kamp çadırları hem kullanış şekli hem de çadırda kalacak insan sayısına göre farklı şekillerde olabilir. İstediğiniz kişi sayısını firmamız bildirmeniz halinde sizlere uygun olan kamp çadırları sunulacaktır. Sizlere sunulan kamp çadırları arasında bir tercih yaparak isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Kamp çadırı almak ve kullanmak isteyen kişilerin ilk olarak şekillerden biri seçmesi gerekiyor. Kamp çadırlarının büyüklükleri bazen kişi sayısına göre değil, satın alacak kişilerin isteklerine göre de değişebiliyor. Örnek olarak yaygın kamp çadırları yarım daireye benzer şekilde tasarlanmıştır. Bu kamp çadırlarında ayakta durmanız söz konusu değil, sadece ve sadece içinde uyuyabilir ya da yatabilirsiniz. Oysa iki kişilik olup küçük bir odayı andıran kamp çadırları da vardır. Bu çadırların kullanılması ve tercih edilmesi daha uygun olur, böylece kişiler her istediklerini rahatlıkla yapabilirler. Çadırların yapımında kullanılan malzemeler hem çadır fiyatlarında hem de çadırın kalitesinde doğrudan etkisi olan şeylerdir.

Kamp Çadırı Çeşitleri

Koçer Kamp Çadırı

Koçer Kamp Çadırı

Kaliteli çadırlar genelde daha ağır dış yüzey malzemelerinden yapılır. Elbette kamp yapılacak alanın neresi olduğunun da önemi vardır. Sıcak ya da soğuk yerlerde kamp yapmak için tercih edeceğiniz kamp çadırları değişir. Sıcak yerlerde kamp yapmak için tercih edeceğiniz çadırlar esintiyi engeller fakat çadırın hava almasına müsaade edilecek şekilde yapılmıştır. Oysa soğuk yerlerde kamp yapacak kişilerin tercih edeceği çadırlar daha dayanıklı ve ısı geçişine izin vermeyen cinstendir. Örnek verecek olursak dağlarda kamp yapan kişiler ya da dağcılar bu şekildeki çadırlardan birini alırlar.

Kamp Çadırı Fiyatları

Eğer sizler de kamp yapmak üzere herhangi bir çadır alacaksanız nerede kamp yapacağınıza karar verdikten sonra bu işi tamamlamalısınız. Kamp çadırı satın almadan önce klasik çadırlara da göz atabilirsiniz. Bu klasik çadırlar hazır olarak tasarlanır fakat dört tarafında dikiş bulunmaz. Önce direkleri dikmeniz, sonra brandayı kullanmanız ve şekilde çadırı kurmanız gerekir. Klasik çadırlar sizleri daha fazla uğraştırsa da kamp çadırı denince akla gelenler bunlardır. Kamp yapmak ve doğada çadır kurmak her şeyden önce emek ister. Her şeyi tam manasıyla yapmak isteyen kişiler bu çadırları tercih edebilirler.

22Nis 2016

Çeşitli faaliyetler için herhangi bir alanda içinde barınabileceğiniz çadırlara ihtiyacınız olabilir. Çadırların tek kullanım amacı hobi değildir, zorunlu kalındığı ya da gerektiği zamanlarda da çadırlar kullanılabilir. Özellikle boş mekân bulunamayan ve boş alana sahip olduğu için alanın değerlendirilmesi düşünen yerlerde çadırlar oldukça önemlidir. Buna örnek olarak belediyelerin ramazan çadırları düşünülebilir, bu çadırlar daima stratejik noktalara kurulur ve çadırların ana özellikler çadırın kurulduğu civarda boş mekân olmayışıdır. Eğer sizler de bu gibi bir durumla karşı karşıyaysanız firmamızdan istediğiniz şekilde bir çadır talep edebilirsiniz. Çadır satın almak ya da devamlı kullanmak üzere kaliteli bir çadır sistemi yaptırmak için ilk olarak ne amaçla bunu yaptırmak istediğinizi düşünmeniz gerekiyor. Son dönemde çadırların yapımında kullanılan malzemelerin kaliteleri artmış ve bu malzemeleri yalıtım gücü de buna paralel olarak değişmiştir. Bağ ya da bahçenizde yazları kullanmak üzere seyyar bir çadır http://kocerpergola.com/cadir/ arıyor olabilirsiniz. Ya da kalıcı bir noktada herhangi bir dernek kurabilir, eylem yapıyor olabilirsiniz. Tüm bu alanlarda barınabilmek ve rahatça oturabilmek için çadıra ihtiyaç duyarsınız. İhtiyacınız olan çadırın büyüklüğü de yine çadırı hangi alanda kurduracağınız ve ne amaçla kullanacağınıza göre değişir.

Çadır Yaptırmak

Düğünlerde kullanılan çadırlara benzer bir sistemde çadır yaptırmak için ne kadar para ödemeniz gerektiğini merak ediyorsanız sitemizde yer alan örneklere bakabilir, daha sonra da bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Çadırlardan küçük olanları daha çok kamp gibi organizasyonlar için kullanılır. Hazır çadırlar çoğu zaman pratik bir fikir gibi görünse de klasik yöntemlerle elde edilen çadırlar çok daha kalitelidir. Aynı zamanda bu çadırlar oturaklı olduğu için rüzgâr gibi hava olaylarına karşı da dayanıklıdır. İhtiyacınız olan çadır konusunda sizlere yardımcı olabilmemiz için bizlerle iletişime geçmeniz ve yukarıda sayılan kriterleri bizlere bildirmeniz gerekiyor. Ancak bu sayede işinizi görecek bir çadıra sahip olabilirsiniz. Kamp çadırları ya da klasik büyük çadırların değişik modelleri vardır. Yarım silindir ve dikdörtgen küp şeklindeki çadırlar arasında birçok fark vardır. Daha fazla bilgi almak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

  • 1
  • 2