Çatalca tente ve branda hizmeti veren firmamız, 1999 yılından bu yana hedef ve ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Yılların verdiği deneyim ve tecrübeler ile sektör de öncü firmalar arasında yer alan Çatalca tenteci firmamız, işini profesyonel ortamda uzman kadro ve son teknolojik ekipmanları ile gerçekleştirmektedir. Çatalca halkının 7/24 hizmetinde olan firmamız, İstanbul’un tüm mahalle ve semtlerine itina ile tente tamir ve dizayn hizmeti gerçekleştirmektedir.

çatalca otomatik motorlu tente

çatalca otomatik motorlu tente

Yıllardır sektörde bulunan Çatalcada tenteci firmamız, sunduğu hizmetler ile çalışma prensipleri doğrultusunda kaliteli çalışmalar ortaya çıkarmaktadır. Gerek tente tamir hizmeti, gerekse tente dizayn hizmeti olmak üzere pek çok hizmet sunan Çatalca tente firmamız, müşteri memnuniyetini benimseyen bir firmadır.

çatalca otomatik motorlu tenteçatalca otomatik motorlu tente

çatalca otomatik motorlu tente

Çatalca Otomatik Motorlu Tenteci

Çatalca otomatik motorlu tenteci firmamız, sizlere zengin renk seçeneği, kaliteli ve dayanıklı kumaşları ile benzersiz tente çalışmaları sunmaktadır. Dilediğiniz gibi tente dizayn çalışması gerçekleştiren firmamız, tüm boyutlarda kaliteli tente çalışmaları gerçekleştirecektir. Çatalca otomatik motorlu tente firmamızla iletişime geçerek çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi edinebilir, en kısa süre içerisinde tente dizayn hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.