Üretim yaptığınız alanın darlığından ve depolama alanı eksikliğinden şikayet ediyorsanız çelik çatı ya da asma kat hizmetlerinden birini alabilirsiniz. Her iki hizmeti aldığınız takdirde üretim yaptığınız ya da depolama için kullandığınız alan genişleyecektir. Özellikle çelik çatı yaptırılan alanlar ciddi anlamda genişler. Enine genişleme gösteremeyen yerlerde kullanılacak yegâne genişletme yöntemi çelik çatıdır. Alacağınız çelik çatı hizmeti sayesinde bir kat daha yükselen alan sayesinde depolama sorunu ciddi oranda azalır. Asma kat ile de kullanılamayan boşlukları bir anlamda değerlendirmiş olursunuz. Çelik çatı ve asma kat hizmetlerinde önemli olan nokta bu hizmetlerin sadece güvenilir yerlerden alınacağıdır. Eğer güvenilir olmayan firmalardan bu hizmeti alırsanız ciddi felaketlere davetiye çıkarabilirsiniz.

Asma Kat Yapımı

Asma kat yüksek olan yerlere yapılan bir unsurdur. Genel olarak asma katların yapım amacı boş alanı değerlendirmek ve burayı bir depolama haline getirmektir. Üretim yapılan alanların çoğu genel olarak çok yüksektir. Fakat bazı noktalarda ciddi anlamda boşluklar vardır. Özellikle duvar kenarlarına yapılan asma katlara genelde merdivenler yardımıyla ulaşılır. Merdivenlerle kişilerin çıkabileceği asma katlara mal yüklenirken forkliftler kullanılır. Böylece bilek gücüne değil makine gücüne dayalı olarak çalışılmış olunur. Eğer sizler de boş gördüğünüz bir alanın üst tarafını değerlendirmek istiyorsanız asma kat yaptırabilirsiniz. Oldukça uygun fiyata yaptıracağınız asma katlar sayesinde belki de depolara para vermekten kurtulabilirsiniz.

Çelik Çatı Hizmeti

Çelik çatı yaptırdığınız alanlarda genel olarak bir kat kadar daha boşluk ortaya çıkar. Bu çatıların ana özelliği oldukça sağlam olması ve depolamaya uygun bir şekilde yapılmasıdır. Kullanılacağı alana ve modele göre çelik çatılar yarım silindir ya da dikdörtgen küp şeklinde yapılır. Bazen bu seçenek çelik çatı yapılacak yerin durumuna göre de değişebilir. Çelik çatı yapımında deneyimli olan firmamız sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan bu hizmeti bizlerden alabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan depolama alanını kullandığınız tesisin üst katına yaptırmış olursunuz. Çelik çatı modelleri ve yapım şekilleri hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizde inceleme yapabilir, bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir