Eyüp tenteci firması olarak uzun yıllardır sektörün içerisinde bulunuyor. Her geçen gün hizmet kalitemizi arttırarak sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı sağlıyoruz. Firma olarak yıllardan edindiğimiz tecrübe ve deneyimler ile sizlere en iyi hizmet anlayışını sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti esaslı hizmetler sunan Eyüp tente firmamız, kalite ve güven  ilkeleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Eyüp tenteci

Eyüp tenteci

Eyüp tenteci firmamız, 18 yıllık bilgi ve tecrübeleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Hizmetlerimizin tamamı garantili olan Eyüp tenteci firmamız, tente dizayn hizmetinin yanı sıra aynı zaman da tente tamiri ve tente onarım hizmetleri de gerçekleştirmektedir. Eyüp tenteci firması olarak sizlere sunduğumuz tente hizmetimiz; zengin renk seçeneği ve oldukça dayanıklı kumaşlar ile hazır hale gelmektedir.

Eyüp tenteci

Eyüp tenteci

Uzun yıllardır hizmet sunduğumuz sektörde geçmişten günümüze kadar İstanbul’un tüm mahalle ve semtlerine en iyi hizmet anlayışımızı sunduk. Eyüp otomatik motorlu tente firmamızın sunduğu hizmetler arasında bulunan raylı, ve otomatik motorlu tenteler ile herhangi bir zahmete gerek duymadan rahat ve konforlu bir şekilde Tentelerinizi kullanabilirsiniz. Eyüp otomatik motorlu tenteci firmamızla iletişime geçerek dilediğiniz tente dizayn hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.