Fatih tente ve branda firması olarak sizlere tente tamir, bakım, onarım ve yeniden dizayn çalışmalarımız ile hizmet veriyoruz. İstanbul’un tüm il ve ilçelerine tente ve branda hizmeti veren Fatih tenteci firmamız, çalışmalarını firmamız tarafından garantili iş teslimatı önceliği ile gerçekleştirmektedir.

Fatih Otomatik Motorlu tente

Fatih tenteci olarak sunduğumuz hizmetler daima en iyi hizmet anlayışını esas almakta olup sizlere garantili, şık ve göze hoş gelen tente hizmetleri sunuyoruz. Bilindiği üzere Tente’nin hem kış aylarında hem de yaz aylarında oldukça faydası görülmektedir. Kış aylarında olumsuz hava koşullardan tente sayesinde korunabilir,  yaz aylarında ise güneş ışınlarından korunmak amacı ile tercihinizi yapabilirsiniz. Birçok tente çeşidini bünyesinde bulunduran Fatih Otomatik Motorlu tente  firmamız ofis, iş yeri, büro, kantin ve teras katlarına şık görünümlü tente hizmeti sunulmaktadır.

Fatih Tente Olarak Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

  1. Uzman ve deneyimli kadro,
  2. Geniş renk seçeneği,
  3. Son derece dayanıklı kumaş modelleri,
  4. Hızlı, pratik ve güvenli teslimat,
  5. Ödeme kolaylığı,
  6. Garanti,
  7. Tamir ve bakım hizmeti

Fatih Otomatik Motorlu hizmeti sunan firmamızla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi edinebilir, hizmetlerimizden yararlanarak şık, dayanıklı ve güvenli tente hizmetimizden