Kadıköy Tenteci firması olarak uzun yıllardır sektörün içerisinde yer alıyoruz. Uzman ve deneyimli kadromuz ile yıllardır süre gelen hizmetlerimiz de daima en iyi hizmet anlayışını ön plana almış ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef haline getirmiş bulunuyoruz. Hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyeti esaslı olup Kadıköy tenci firması olarak garantili hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Kadıköy Otomatik Motorlu Tente firmamız tente tamir, bakım, onarım ve yeniden dizayn hizmetleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Kadıköy Tenteci

Kadıköy Tenteci

Kadıköy Otomatik Motorlu Tenteci

Yıllardır pek çok hizmet veren Kadıköy tenteci firmamız, sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyor. Kadıköy tenteci olarak yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmalar “Garantili” olup en iyi hizmet anlayışını benimsenerek gerçekleştirilmektedir. İstanbul’un tüm il ve ilçelerine hizmet veren Kadıköy tente firmamız, oldukça zengin renk seçenekleri ve son derece kaliteli ve dayanıklı kumaş modelleri ise sizlere en iyi tente hizmetini sunuyor.

Kadıköy Tenteci

Kadıköy Tenteci

Kadıköy Tente Tamiri

Koçer tente ve branda firmamız, tente alanında gerekli tüm çalışmaları hassasiyetle gerçekleştirmektedir. Kış aylarında oluşabilecek yırtılma, yıpranma ya da bağlantı askılarından çıkan tenteleriniz Kadıköy tenteci firmamız tarafından tamir ve onarım hizmeti ile yenilenmektedir.

Uzman kadromuz ile sizlere göze hoş gelen, dayanıklı ve geniş renk seçeneklerini sunduğumuz tente hizmetimiz ile kış aylarında olumsuz hava şartlarından korunabilir, yaz aylarında ise güneş ışınlarından korunabilirsiniz.