Koçer Kamp Çadırı

Koçer Kamp Çadırı

Kampların olmazsa olmazı olan kamp çadırları hem kullanış şekli hem de çadırda kalacak insan sayısına göre farklı şekillerde olabilir. İstediğiniz kişi sayısını firmamız bildirmeniz halinde sizlere uygun olan kamp çadırları sunulacaktır. Sizlere sunulan kamp çadırları arasında bir tercih yaparak isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Kamp çadırı almak ve kullanmak isteyen kişilerin ilk olarak şekillerden biri seçmesi gerekiyor. Kamp çadırlarının büyüklükleri bazen kişi sayısına göre değil, satın alacak kişilerin isteklerine göre de değişebiliyor. Örnek olarak yaygın kamp çadırları yarım daireye benzer şekilde tasarlanmıştır. Bu kamp çadırlarında ayakta durmanız söz konusu değil, sadece ve sadece içinde uyuyabilir ya da yatabilirsiniz. Oysa iki kişilik olup küçük bir odayı andıran kamp çadırları da vardır. Bu çadırların kullanılması ve tercih edilmesi daha uygun olur, böylece kişiler her istediklerini rahatlıkla yapabilirler. Çadırların yapımında kullanılan malzemeler hem çadır fiyatlarında hem de çadırın kalitesinde doğrudan etkisi olan şeylerdir.

Kamp Çadırı Çeşitleri

Koçer Kamp Çadırı

Koçer Kamp Çadırı

Kaliteli çadırlar genelde daha ağır dış yüzey malzemelerinden yapılır. Elbette kamp yapılacak alanın neresi olduğunun da önemi vardır. Sıcak ya da soğuk yerlerde kamp yapmak için tercih edeceğiniz kamp çadırları değişir. Sıcak yerlerde kamp yapmak için tercih edeceğiniz çadırlar esintiyi engeller fakat çadırın hava almasına müsaade edilecek şekilde yapılmıştır. Oysa soğuk yerlerde kamp yapacak kişilerin tercih edeceği çadırlar daha dayanıklı ve ısı geçişine izin vermeyen cinstendir. Örnek verecek olursak dağlarda kamp yapan kişiler ya da dağcılar bu şekildeki çadırlardan birini alırlar.

Kamp Çadırı Fiyatları

Eğer sizler de kamp yapmak üzere herhangi bir çadır alacaksanız nerede kamp yapacağınıza karar verdikten sonra bu işi tamamlamalısınız. Kamp çadırı satın almadan önce klasik çadırlara da göz atabilirsiniz. Bu klasik çadırlar hazır olarak tasarlanır fakat dört tarafında dikiş bulunmaz. Önce direkleri dikmeniz, sonra brandayı kullanmanız ve şekilde çadırı kurmanız gerekir. Klasik çadırlar sizleri daha fazla uğraştırsa da kamp çadırı denince akla gelenler bunlardır. Kamp yapmak ve doğada çadır kurmak her şeyden önce emek ister. Her şeyi tam manasıyla yapmak isteyen kişiler bu çadırları tercih edebilirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir