Kartal tenteci firmamız, 18 yıllık bilgi ve tecrübesi ile sektörün en iddialı firmaları arasında yer alıyor. Kalite ve güven denilince akla ilk gelen Kartal tente firması, uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Kartal tenteci firması olarak müşteri memnuniyetini her daim dile getirmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı daha disiplinli gerçekleştirmekteyiz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Kartal tenteci firmamız, tüm tente bakım, onarım, tamir ve yeniden dizayn hizmetleri sunmaktadır.

kartal tenteci

kartal tenteci

Tüm hizmetlerinin yanı sıra motorlu tente hizmeti de sunan Kartal otomatik motorlu tente firmamız, işinin beraberinde getirmiş olduğu sorumluluğun ve hassasiyetin bilincinde çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Kartal otomatik motorlu tente firmamız sizlere en iyi hizmet anlayışını sunacaktır. Kartal raylı tente firması olarak çalışma prensiplerimizden kesinlikle ödün vermeden gerekli çalışmaları gerçekleştirerek sizlere teslim etmektedir.

kartal tenteci

kartal tenteci

Kartal motorlu tente firması olarak geçmişten günümüze kadar oldukça fazla hizmet sunduğumuz çalışmalarımız bulunuyor. Otomatik motorlu tente tamiri hizmeti de sunan firmamız, özellikle kış aylarında yıpranan ve yırtılan tentelerinizi kısa süre içerisinde onararak sizlere sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.