Sancaktepe tenteci firmamız, 18 yıllık tecrübe ve deneyimleri ile sektörün öncü firmalarından biridir. Sancaktepede tenteci firması olarak sunduğumuz hizmetler %100 garantili olup herhangi bir olumsuz durumda teknik destek hizmeti sunuyoruz. Sancaktepe tente firmamızın sunduğu hizmetler son derece kaliteli olup uzun yıllar boyunca kullanacağınız nitelikte tasarlanmaktadır.

Sancaktepe Tenteci

Sancaktepe Tenteci

Oldukça kaliteli kumaşlar ve zengin renk seçenekleri ile sizlere en iyi tente hizmeti sunulmaktadır. Sancaktepe tenteci firmamızın bünyesinde bulunan personeller uzun yıllardır sektörün içerisinde yer alıp oldukça tecrübe ve deneyim sahibidir. Yıllardır tente bakım, onarım ve dizayn hizmeti veren Sancaktepe tenteci firmamız, öncelikli olarak Sancaktepe halkının hizmetinde bulunmakta olup aynı zaman da İstanbul’un tüm mahalle ve semtlerinde hizmet sunmaktadır.

Sancaktepe Tenteci

Sancaktepe Tenteci

Sancaktepe otomatik motorlu tenteci firması olarak raylı, motorlu tente hizmeti de sunuyoruz. Daha rahat ve daha pratik tente dizayn hizmetlerimiz ile sizlere şık görünümlü tente çalışmalarımızı sunarak sizlerin memnuniyetini kazanmayı hedeflemekteyiz. Sancaktepe otomatik motorlu tenteci firmamızla iletişime geçerek firmamız hakkında detaylı bilgi edinebilir, aynı zaman da tente hizmetlerimizden yararlanma fırsatına sahip olabilirsiniz.