Silivri tenteci firması olarak uzun yıllardır sektörün içerisinde bulunuyoruz. Kalite ve güven esaslı hizmetler sunan Silivri tenteci firmamız, müşteri memnuniyetini ön plana alarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir. %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veren Silivri otomatik motorlu tenteci firmamız, yılların deneyim ve tecrübelerini bir araya getirerek sizlere en iyi hizmet anlayışını sunmanın hedef ve gayesi içerisinde bulunuyor.

silivri tenteci

silivri tenteci

Yıllardır pek çok alanda etkin hizmetleri ile akılda kalan Silivri tenteci firmamız, işinin ciddiyetinin ve sorumluluğunun bilincinde olup profesyonel personelleri ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için her geçen gün çalışmalarına yenilik ve hız katan Silivri otomatik motorlu tenteci firmamız, son teknoloji ekipmanları ve uzman personel kadrosu ile İstanbul’un tüm mahalle ve semtlerine tente hizmeti sunuyor.

silivri tenteci

silivri tenteci

Silivri tenteci firması olarak size sunduğumuz tüm hizmetler garantili olup 7/24 destek sağlanmaktadır. Silivri tente tamir hizmeti de sunan firmamız, yıpranan ya da yırtılan her türlü tente tamirini kısa süre de güvenle gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.