Şişli tenteci firmamız, 1999 yılından bu yana garantili tente hizmetleri sunulmaktadır. Uzun yıllardır sektörün aralıksız olarak içerisinde bulunan Şişli tente firmamız, uzman personel çalışanları ve profesyonel ekipmanları ile sizlere son derece şık  ve kaliteli tente çalışmalarını sunmaktadır. Şişli tenteci firması olarak yıllardan edindiğimiz bilgi ve tecrübeler ile sizlere en iyi hizmet anlayışını sunuyoruz. Kalite ve güven esaslı hizmetler sunan Şişli tenteci firmamız, sizlere şık görünümlü tente ve branda çalışmalarını sunacaktır.

Şişli tenteci

Şişli tenteci

Şişli Tente Tamiri

Şişli tenteci firması olarak şişli tente tamiri  hizmeti de sunuyoruz. Özellikle kış aylarında yıpranan, yırtılan ya da bağlantı girişlerinden çıkan tenteleriniz, şişli tenteci firmamız tarafından oldukça kısa bir süre içerisinde onarım ve bakımı yapılarak sizlere sunulmaktadır.

Şişli tenteci

Şişli tenteci

Şişli Otomatik Motorlu Tenteci

Şişli otomatik motorlu tenteci firması olarak sunduğumuz hizmetler ile sizlerin memnuniyetini kazanmayı hedefliyoruz. Şişli otomatik motorlu tenteci firmamızın sunduğu otomatik tente ile herhangi bir zahmete gerek duymadan rahatlıkla tente kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Şişli tenteci firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilir, hizmetlerimiz den kısa bir süre  içerisinde yararlanabilirsiniz.