Sultanbeyli tenteci firmamız, uzun yıllardır sektörün içerisinde yer almaktadır. Kalite ve güven esaslı hizmetler sunan firmamız, uzun yıllardır pek çok başarılı hizmetlere imza atmıştır. %100 müşteri memnuniyeti esaslı hizmetler sunan Sultanbeyli tente ve branda firmamız, müşteri memnuniyetini ön plana alarak çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Sultanbeyli tenteci firmamızın hizmetleri arasında tente tamir, bakım, onarım ve yeniden dizayn hizmetleri bulunmaktadır.

sultanbeyli tenteci

sultanbeyli tenteci

Sultanbeyli tente ve branda hizmeti sunan Koçer tente firmamız, geniş ve zengin renk seçenekleri aynı zaman da kaliteli ve dayanıklı kumaşları ile şık görünüm elde edeceğiniz tente çalışmalarını sizlere sunuyor.

Sultanbeyli Otomatik Motorlu Tente

Sultanbeyli otomatik motorlu tenteci firmamız, özellikle kış aylarında meydana gelen tente yırtılması, yıpranması ve bağlantı girişlerinden çıkan tenteleri kısa süre içerisinde onararak gerekli bakımı yaptıktan sonra sizlere sunmaktadır. Her türlü tente tamiri ve tente dizayn hizmetlerini gerçekleştiren Sultanbeyli tenteci firmamız, yıllardan edindiği tecrübe ve deneyimlerini sizlere sunmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Sultanbeyli otomatik motorlu tente müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sultanbeyli tenteci

Sultanbeyli tenteci