Sultangazi tenteci ve Koçer tente firması olarak sizlere tüm tente tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sunuyoruz. İşinde deneyimli ve uzman personellerimiz ile yıllardır sektörde  verdiğimiz hizmetler sayesinde akılda kalan Sultangazi tenteci firmamız, işinin ciddiyetinin bilincinde hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Sultangazi tenteci firmamız ile bahçe, ev, iş yeri ve teras katları gibi her türlü alana dilediğiniz renk seçeneği ile tente ve branda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

sultangazi tenteci

sultangazi tenteci

Sultangazi Tente Tamiri

Sultangazi tenteci firması olarak yırtılan, yıpranan ya da giriş bağlantılarından çıkan her tente ve brandaları kısa süre içerisinde onararak sizlere sunuyoruz. Tente ve brandalarınızın onarım ve bakım hizmetlerini gerçekleştiren Sultangazi tenteci firmamız, uzman personelleri ile son derece kaliteli hizmetler sunmaktadır.

sultangazi tenteci

sultangazi tenteci

Sultangazi Otomatik Motorlu Tente Hizmeti

Sultangazi otomatik motorlu tente ve branda hizmeti sunan Koçer tente firmamız, isteğiniz üzerine dilediğiniz tente ve branda hizmetini sizlere sunmaktadır. Kaliteli kumaşları ve zengin renk seçenekleri ile dayanıklı ve bir o kadar da göze hoş gelen bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Yıllardır sektörün  içinde bulunan Sultangazi otomatik motorlu tente firmamız, yıllardan edindiği tecrübe ve deneyimler ile hizmetinizdedir.