Ümraniye tenteci firmamız, yıllardır sektörün içerisinde yer alan tecrübeli ve uzman kadrosu ile daima en iyi hizmet anlayışı ile çalışmalarını gerçekleştiren tente firmasıdır. İşinin ciddiyetinin bilincinde olan Ümraniye tenteci firmamız, işinin müşteri memnuniyeti esaslı olarak gerçekleştirmektedir. Hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti olarak gerçekleştiren firmamız, dilediğiniz renk seçeneği ve kaliteli kumaşlar ile kullanıma hazır bir şekilde tente hizmetini sunuyor.

Ümraniye tenteci

Ümraniye tenteci

Ümraniye otomatik motorlu tente ve branda hizmeti sunan firmamız kış aylarında yıpranan, yırtılan ya da giriş bağlantılarından çıkan tente sorunlarınızı kısa bir süre içerisinde gidermektedir. Tente ve branda hizmetlerimiz ile kış aylarında olumsuz hava koşullarından etkilenmenin önüne geçebilir, yaz aylarında ise bunaltıcı güneş ışınlarından korunabilirsiniz.

Ümraniye tenteci

Ümraniye tenteci

Ümraniye Tente Tamiri

Ümraniye tenteci firmamız, sektörünün öncü firmaları arasında yer almakta olup aynı zaman da uzun yıllardır sektörün içerisinde yer almaktadır. Ümraniye otomatik motorlu tenteci firmamız zarar gören tente ve brandaları kısa süre içerisinde onarım ve bakım işlemleri ile yenileyerek sizlere sunmaktadır. Ümraniye tente firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.